Přespávačka

První přespávačka táborových veteránů

6. – 7. 2. 2016

V sobotu od třech hodin jsme se začali scházet v klubu Remix. Radostná setkání, objetí, dobrá nálada a smích zcela ovládly prostory klubu. Hned u dveří čekala vítací skupinka ve složení Nikča, Barča a Miška. Každý účastník dostal razítko a první úkol: vzpomenout si, kolika BEZva táborů se zúčastnil. Vzpomínání nás provázelo i po zbytek večera… Na začátku jsme měli čas si popovídat, zahrát hry, které nás baví (fotbalová skupinka zcela jednoznačně ovládla svým oblíbeným sportem tělocvičnu) a vyrobit si novinovou veteránskou čepici.

IMG-20160207-WA0001

Po společné fotografii všech zúčastněných veteránů jsme si zahráli veselé hry, při kterých jsme si ověřili, jak se známe, jestli spolu umíme komunikovat i beze slov a nakonec jsme si zasoutěžili.

IMG_3805

Po večeři jsme ve chvíli odpočinku osvěžili naší „táborovou“ paměť prostřednictvím video-prezentace obsahující všech deset táborů ve fotkách a vtipných videích.  Táborový kvíz vyhrála o jeden bod skupina děvčat nad skupinou klukům. Následoval blok vyrábění, tancování a předávání tábornických medailí spojené s děkováním a dojemnými i veselými okamžiky. V tu chvíli nás vyrušila zpráva o pověstné točenici a únosu Nikči. Mnozí velcí, smělí  a odvážní, vyšli Niky zachránit :-). Menší děti jim držely palce a usínaly u animovaného filmu. Nakonec se nám podařilo zahnat všechny únosce, Niky jsme osvobodili, točenici spálili a pomalu, ale jistě, jsme se odebrali na kutě. Naše setkání bylo sice krátké, ale vydatné. A kdo se nechtěl rychle rozloučit, prodloužil společné dopoledne návštěvou bohoslužeb v křesťanském společenství.

Comments are closed.